Modulová a volitelná výuka

Aktuální volitelné předměty

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
303MLETO Lidé za kamerou - letopis 1 75 16. 11. 2018 10:00 - 15:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Rudolf ADLER spolu s Jiřím Myslíkem a Jaroslavem Brabcem 16. 11. 2018
101MSBM Sample-based Music 2 10 25. 10. 2018 10:00 - 14:00 Divadlo Inspirace (LIC-0057) Michal RATAJ prof. Leigh Landy - lecture - 24. 10. 2018
26. 10. 2018 09:00 - 16:00 Divadlo Inspirace (LIC-0057) Michal RATAJ prof. Leigh Landy - workshop - 24. 10. 2018
185MOVII Ondřej Vrabec - hornový workshop II 1 12 23. 11. 2018 09:00 - 13:00 Učebna KDN 2007 (HAR-2007) Iva OPLIŠTILOVÁ vyučuje: Ondřej Vrabec 22. 11. 2018
306MEOP Ermanno Olmi – Il Posto 1 54 14. 12. 2018 09:30 - 12:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Jiří FOREJT 13. 12. 2018
300MEK Ester Krumbachová a film jako magické médium 1 58 9. 11. 2018 15:00 - 23:00 Bio Konvikt (PONREPO) Alice RŮŽIČKOVÁ Vyučující: Johana Švarcová 5. 11. 2018
202ZHP3 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 3 2 11 8. 12. 2018 10:00 - 17:00 Velký sál (KAR-S221) Jana NOVORYTOVÁ 8.-9. 12. 2018 7. 12. 2018
9. 12. 2018 10:00 - 17:00 Velký sál (KAR-S221) Jana NOVORYTOVÁ 7. 12. 2018
202ZHP2 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 2 2 13 10. 11. 2018 11:00 - 14:00 Velký sál (KAR-S221) Niravkumar PRAJAPATI 9. 11. 2018
303MFSFV Film sobě – film všem 2 6 23. 11. 2018 10:00 - 15:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Tereza REICHOVÁ spolu s Apolenou Rychlíkovou 23. 11. 2018
24. 11. 2018 10:00 - 16:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Tereza REICHOVÁ spolu s Apolenou Rychlíkovou 23. 11. 2018
185MPSS Příprava premiér soudobých skladeb 1 11 29. 10. 2018 09:00 - 13:00 Orchestrální sál (LIC-0097) Iva OPLIŠTILOVÁ Lecturer: Moritz Ernst 28. 10. 2018
101MAP Adrian Pop - přednášky a masterclass 1 20 24. 10. 2018 17:00 - 19:00 Učebna (LIC-2020) Jan DUŠEK Přednáška „Skladatelská škola v Kluži“ 24. 10. 2018
25. 10. 2018 17:00 - 19:00 Učebna (LIC-2020) Jan DUŠEK Představení vlastní tvorby a pedagogické práce 24. 10. 2018
29. 10. 2018 10:00 - 15:00 Učebna (LIC-2020) Jan DUŠEK Bloková výuka - workshop 24. 10. 2018
311MDAC Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 -2 2. 11. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Lecturer: Jerry Coyle 21. 10. 2018
3. 11. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) 21. 10. 2018
4. 11. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) 21. 10. 2018
9. 11. 2018 10:00 - 17:00 Lecturer: Jerry Coyle 28. 10. 2018
10. 11. 2018 10:00 - 17:00 28. 10. 2018
11. 11. 2018 10:00 - 17:00 28. 10. 2018

Proběhlé volitelné předměty

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
306MDRW Documentary rough-cut workshop dok.incubator 2 0 19. 10. 2018 08:30 - 18:00 Tomáš DORUŠKA registrace v místnosti č. 133, 1. poschodí v 8:30, poté projekce FAMU + Učebna 2 18. 10. 2018
20. 10. 2018 10:00 - 13:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Tomáš DORUŠKA projekce FAMU + Učebna 2 18. 10. 2018
311MSP Script Presentation 1 11 5. 10. 2018 16:00 - 18:00 Učebna 7 (FAMU) (LAZ-344) 3. 10. 2018
373MJF Jihlava 2018 Fascinations Industry Conference 1 1 26. 10. 2018 11:00 - 17:00 Pouze pro studenty CAS 18. 10. 2018
27. 10. 2018 10:00 - 12:00 18. 10. 2018
311MGB Moving Camera Seminar with Gil Bettman 2 2 25. 10. 2018 16:00 - 20:00 Lecturer:Gil Bettman 17. 10. 2018
26. 10. 2018 10:00 - 14:00 17. 10. 2018
27. 10. 2018 10:00 - 13:00 team 3 and 4 only 17. 10. 2018
28. 10. 2018 11:00 - 14:00 team 5 and 6 only 17. 10. 2018
29. 10. 2018 09:00 - 20:00 17. 10. 2018
30. 10. 2018 09:00 - 20:00 17. 10. 2018
31. 10. 2018 09:00 - 20:00 17. 10. 2018
1. 11. 2018 09:00 - 20:00 17. 10. 2018
2. 11. 2018 15:00 - 18:00 17. 10. 2018
3. 11. 2018 15:00 - 18:00 17. 10. 2018
306MEO3 Střih trailerů projektů na workshopu Ex Oriente Film 3 2 0 24. 10. 2018 10:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Místo konání: Hotel Gustav Mahler, Křížová 4, Jihlava 10. 10. 2018
25. 10. 2018 10:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Místo konání: Hotel Gustav Mahler, Křížová 4, Jihlava 10. 10. 2018
303MHDK Hudba jako dokument (konfliktů v dnešním světě) 1 49 12. 10. 2018 10:00 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Pavel KLUSÁK 12. 10. 2018
202ZHP1 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 1 2 3 14. 10. 2018 11:00 - 17:00 Velký sál (KAR-S221) Jiří ČUMPELÍK 5. 10. 2018
311MPWM1 Postproduction Workflow Module I (digital) 1 8 6. 10. 2018 10:00 - 18:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Lecturer: Dimitris Polyzos 3. 10. 2018
204DHP1 Dílna s hostujícím pedagogem 1 1 5 17. 10. 2018 10:00 - 15:00 Učebna (KAR-R214) Jiří HAVELKA vyučuje: Andreas Wilhelm, výuka probíhá následovně: 17.10. od 10:00 do 15:00, 18.10. od 10:00 do 14:00 a od 17:00 do 20:00 16. 10. 2018
18. 10. 2018 17:00 - 20:00 Učebna (KAR-R214) Jiří HAVELKA vyučuje: Andreas Wilhelm 16. 10. 2018
18. 10. 2018 10:00 - 14:00 Učebna (KAR-R214) Jiří HAVELKA vyučuje: Andreas Wilhelm 16. 10. 2018
311MAVI Avid Media Composer Workshop 2 1 13. 10. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 5 (FAMU) (LAZ-308) Lecturer: Dimitris Polyzos 7. 10. 2018
14. 10. 2018 10:00 - 16:30 Učebna 5 (FAMU) (LAZ-308) 7. 10. 2018