HAMU DVA V JEDNOM: MIRAMARE / IDEALISTI

29. června 2020 17:00


MIRAMARE / 17:00h / 2. ročník KND

Miramare je přímořská restaurace, kterou navštěvují hosté i racci. Někteří přicházejí v plavkách, jiní ve večerních róbách. Po dalších zůstanou navždy prázdné židle.Moře je nebezpečně blízko a život je krátký, ovšem se správným kořením jakžtakž poživatelný. Léto se ale nachyluje ke svému konci. Pohled do světa povelů, úslužnosti, konzumace a zúčtování prostřednictvím fyzické komedie a klaunérie. Nostalgie se míchá s groteskou, mela s osamělostí. Komedie na čím dál tenčí hranici mezi obzorem a nebem.

Klauni: Mário Mačičák, Natálie Podešvová, Arman Kupelyan, Marek Strýček, Katarína Hudačková, Alba Martinez, Jorge Lopez de la Rosa, Imanol Mendez
Pedagogické vedení: Lukáš Houdek

IDEALISTI / 19.00h / 4. ročník KND

Hledá se ideál. Čtyři herci, čtyři myšlenky, čtyři osudy a čtyři židle, které znamenají svět. Absurdní, komické a fyzické divadlo o fantastických snech, skromných přáních a skrytých touhách. Pohybová báseň o štěstí a dobré vůli, která se bohužel často míjí se svým cílem.

Kreativní tým / hrají: Alba Martinez, Jorge Lopez de la Rosa, Imanol Mendez Petr Biel
Hudba: Vladimír Cháb
Pedagogické vedení / režie: Roman Horák

Představení vzniklo jako součást výzkumného projektu “Research through Arts” na půdě Hudební a taneční fakulty Akademie múzických umění v Praze.

DIVADLO ALFRED VE DVOŘE

Františka Křížka 495/36
170 00  Praha, Holešovice