PSYCHOLOGICKÉ KONZULTACE HAMU

Vedení fakulty zajistilo pro všechny své studenty a zaměstnance (pedagogy i ostatní pracovníky) možnost konzultačních sezení u klinického psychologa / psycholožky.
PhDr. Kateřina Vrtělová poskytuje konzultace online.

info

Od října 2024 bude možno využít maximálně 4 konzultace na jednu osobu a psychologa ročně, aby byla zajištěna rovná příležitost využití akutní psychologické pomoci pro všechny zájemce

Pravidla:

  • Objednávání – je nutné využívat výhradně mailovou školní adresu. Objednání se ze soukromé mailové adresy nebude akceptováno a v důsledku toho nebude fakulta tuto konzultaci hradit. Náklady půjdou přímo za klientem.
  • Prokázání příslušnosti k HAMU – před každou konzultací je třeba se prokázat dokladem, který odpovídá příslušnosti k HAMU. U zaměstnanců se jedná o zaměstnaneckou kartičku, u studentů o tzv. ISIC. Vybraný psycholog si z dokladu opíše evidenční číslo, které je zpravidla umístěno pod fotografií. Důvodem je nutná evidence, která bude sloužit jako podklad pro fakturaci.
  • Fakulta je připravena uhradit jednomu studentovi či zaměstnanci max. dvě konzultace v měsíci, případné další sezení si bude hradit sám.
  • Fakulta garantuje naprostou anonymitu, identitu klienta bude znát pouze psycholog.

Kontakty:

PhDr. Kateřina Vrtělová – konzultace pouze online
psychoterapeutické konzultace online (Teams, Skype, WhatsApp)
Termín návštěvy si můžete domluvit prostřednictvím e-mailové adresy 77kate@seznam.cz (tento způsob rezervace je preferován) nebo na telefonu 602 409 913.

PhDr. Mgr. Lucie Myšková, Ph.D.
adresa ordinace: Ke koupališti 12, Praha 8 – Kobylisy.
Termín návštěvy si můžete domluvit prostřednictvím e-mailové adresy myskoval@atlas.cz (tento způsob rezervace je preferován) nebo na telefonu 776 189 086.

Mgr. Petr Ptáček
adresa ordinace: Na Bojišti 1950, Praha 2.
Termín návštěvy si můžete domluvit prostřednictvím e-mailové adresy paedair@email.cz nebo pomocí vyplnění objednávacího formuláře (preferováno).

 

Fakulta garantuje naprostou anonymitu, kdy přesnou identitu klienta bude znát pouze psycholog/psycholožka.